Máte někdy pocit, že brýle vás dělají starší, serióznější? Máte pocit, že brýle vám strpčují život? Pokud nosíte brýle dlouho a měli jste vždy tento pocit, možná jste si na to už i zvykly. Pro tyto z vás máme novinku - brýle vám mohou i slušet, ba dokonce vyzdvihnout vaše kvality a schovat nedostatky. Pokud patříte mezi ty, které mají poškozený zrak a potřebují dioptrické brýle, věřte, že byste se v nich měly cítit jako ve vlastní kůži. Jde to!


AD LIB

Blackfin

Calvin Klein

Calvin Klein Collection

ELLE

Dámské brýle ESPRIT

JOOP!

Lacoste

LIU JO

MENRAD

MEXX

MORGAN

OWP

SALVATORE FERRAGAMO

 

Dámske okuliare

Zkuste něco nového

Pokud si myslíte, že už léta saháte pro stejný typ brýlových obrub a přesto nejste spokojená, zkuste něco nového. Dámské brýle jsou v dnešní době nabízeny v různých stylech různých velikostí a také v různých cenových rozmezích. Proto to není nesplnitelná mise, najít ty pravé pro vás. Odhodlejte se pro odvážnější brýlové obruby a nechte si poradit i od více lidí.

Nesázejte na nejnovější trendy za každou cenu

Dámske okuliare SagittaPřestože v dnešní době jsou velmi moderní například retro dámské brýle, ne každému se hodí. Pokud je to i váš případ, raději zvolte starší model brýlí, který vám ale sedí jako ulitý.

Také se nenechte ovlivnit cenou nebo nátlakem okolí na brýle, se kterými se nedokážete sama ztotožnit. Dámské brýle by měly být zejména praktické, ale všechny dobře víme, že estetický vzhled je také velmi důležitý. Obecně platí, že vyšší cena slibuje vyšší kvalitu - samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo. Proto si vyberte především takové, které se k vám hodí a cítíte se v nich dobře.