Povrchové úpravy


Povrchové úpravy

Důležitým doplňkem pro zlepšení optických vlastností vašich brýlí je tzv. antireflexní úprava. Tato úprava zvyšuje propustnost viditelného spektra přes vaše brýle, zhodnocuje jejich uživatelskou kvalitu a může chránit váš zrak.

Vysoce odolná antireflexní vrstva se 7x silnější odolností vůči poškrábání než běžné úpravy. Předností pro uživatele je snadné čištění a bezproblémová péče o skla. Tato vrstva obsahuje i oleofobní, hydrofobní a antistatickou úpravu a dodáváme ji spolu s čistícím setem.

  

Je odolná antireflexní vrstva s 3x silnější odolností vůči poškrábání než běžné úpravy. Předností pro uživatele je snadné čištění. Vrstva obsahuje oleofobní, hydrofobní a antistatickou úpravu. Je dodávána s mikrovláknovým hadříkem na čištění.

 

 Ochrana před modrým/fialovým světlem

BlueCarePurit® - je moderní antireflexní vrstva filtrující intenzivní modré světlo emitované LED diodami. Modré světlo působí negativně na zrakovou pohodu, což má za následek nadměrnou únavu očí při práci s digitálními zařízeními (tablety, mobilní telefony, monitory apod.) a při umělém osvětlení. I proto je antireflexní vrstva BlueCarePurit® dokonalým partnerem na doma, do práce, ale i na relax.  

Modré svelo

 

 

Jak vidíte s antireflexní úpravou? 

  

<< Kde koupit >>