Dioptrické brýle na řízení

Jste řidič z povolání nebo trávíte spoustu času za volantem automobilu? Nosíte brýle po celý den? Vadí vám ostré slunce, které vaše brýle nedokážou ztlumit?

Jaké brýle jsou vhodné pro řízení?

Při řízení jakéhokoliv dopravního prostředku je životně důležité kvalitní vidění navzdory měnící se viditelnosti a povětrnostním podmínkám. Můžeme vám doporučit samozabarvující skla Transitions® XTRActive ™, které se přizpůsobují slunečnímu záření i za sklem auta. Dalšími zajímavými produkty jsou stálobarevná polarizační skla Polarex®, která filtrují nebezpečné oslepující světlo odražené z vozovek a kapot aut. Inteligentním spojením těchto dvou produktů vznikly nejdokonalejší skla pro řidiče DriveWear®.

Produkt:

Věk do 40 let 

Věk nad 40 let

BI-ASFÉRA

 

Bi-asférické okuliarové šošovky

FREELUX® EvidensiQ 

(Transitions® XTRActive™, Polarex®, DriveWear®)

Individuálne multifokálne okuliarové šošovky

Jednoohniskové skla BI-ASFÉRA korigují neostré vidění do dálky nebo na blízko s kvalitní optikou až po okraj brýlí s možností INDIVIDUALIZACE.

 Multifokální skla FREELUX® Evidens iQ mají plynulý přechod dioptrií, a proto vám umožní vidět ostře na všechny vzdálenosti.

(Více info zde)

Co mám žádat v optice?

Pokud máte méně než 40 let a řídíte, nejlepším řešením pro vaši bezpečnou jízdu budou skla BI-ASFÉRA s možností individualizace.

Pokud máte více než 40 let, tak vám doporučujeme multifokální dioptrická skla na řízení nebo i celodenní nošení - FREELUX® EVIDENSiQ. V oční optice k nim můžete žádat i individualizaci.

V obou případech žádejte povrchovou úpravu CarboPurit® pro kvalitnější vidění a s produktem BI-ASFÉRA ztenčená skla pro krásnější vzhled.

<< Kde koupit >>