Hlavové lupy

Binokulární klipy a klipové brýle

Binokulární klipy a klipové brýle jsou určeny ke čtení, domácím pracem, pro stomatology, oftalmology, dermatology, chirurgy, zlatníky, hodináře, v oblasti průmyslu, zubní techniky, elektrotechniky, modelářství, reklamy, kosmetiky atd. Model 0820-00 a 0821-00 se dodává jako sada se všemi zvětšeními - 2,0 x; 2,5 x; 3,0 x.

 

Hlavová binokulární lupa

Hlavová binokulární lupa se dodává s 2 zvětšujícími čočkami. Je určena
na čtení a domácí práce, ruce zůstávají volné. Obvod hlavy se nastavuje
pomocí úchytu ze suchého zipu. 

Hlavová binokulární lupa velmi lehké konstrukce se dodává s 3 zvětšujícími
čočkami. *Možnost dokoupit dodatečnou čočku – zvětšení 1,7 x.
Je určena pro čtení, domácí práce, pro stomatology, oftalmology, dermatology,
chirurgy, zlatníky, hodináře, v oblasti průmyslu, zubní techniky, elektrotechniky,
modelářství, reklamy, kosmetiky atd. Ruce zůstávají volné. Obvod hlavy se nastavuje
pomocí úchytu ze suchého zipu.

 

Hlavová světelná binokulární lupa se dodává se 4 zvětšujícími čočkami.
Je určena pro čtení, domácí práce, stomatology, zubní techniky, oftalmology,
dermatology, chirurgy, kosmetiku, průmysl, elektrotechniku, modelářství,
reklamu, zlatníky, hodináře atd.
Lupa je vybavena 3 LED diodami v kloubovém mechanismu, který zajišťuje dokonalé denní osvětlení i na nepřístupných místech. LED osvětlení je nejnovější technologie osvětlení. Bílé denní světlo, které nezkresluje, nevytváří stíny a neprodukuje teplo. Má několikanásobně menší spotřebu energie než běžné žárovky. Obvod hlavy se nastavuje pomocí posuvného mechanismu.

 

 

Hlavová světelná binokulární lupa se dodává se 4 zvětšujícími čočkami.
*Možnost dokoupit dodatečnou čočku – zvětšení 1,7 x. 
Je určena pro čtení, domácí práce, zubní techniky, oftalmology, dermatology, chirurgy, kosmetiku, průmysl, elektrotechniku, modelářství, reklamu, zlatníky, hodináře atd.
Lupa je vybavena 3 LED diodami, které zajišťují kvalitní denní osvětlení. LED osvětlení je nejnovější technologie osvětlení. Bílé denní světlo, které nezkresluje, nevytváří stíny a neprodukuje teplo. Má několikanásobně menší spotřebu energie než běžné žárovky. Tato lupa je dodávána z 2 úchyty pro čočky, takže je možné kombinovat různá zvětšení.
Obvod hlavy se nastavuje pomocí posuvného mechanismu.

 

 

Binokulární systém Galilei se dodává se zvětšením od 2,5 x až do 8,0 x.
Je určen pro čtení, domácí práce, pro stomatology, oftalmology, dermatology, chirurgy, zlatníky, hodináře, v oblasti průmyslu, zubní techniky, elektrotechniky, modelářství, reklamy, kosmetiky atd. Hlavní výhoda oproti běžným optickým pomůckám spočívá v různé variabilitě ohniskové vzdálenosti a zorného pole při stejném zvětšení. Model Galilei Illuminati 6000 je vybaven velmi výkonným LED osvětlením v kloubovém mechanismu, který zajišťuje dokonalé denní osvětlení i na nepřístupných místech.
Tento model je možné dodat podobně jako modely bez osvětlení ve všech zvětšeních, ohniskových vzdálenostech a zorných polích.
LED osvětlení je nejnovější technologie osvětlení. Bílé denní světlo, které nezkresluje, nevytváří stíny a neprodukuje teplo. Má několikanásobně menší spotřebu energie než běžné žárovky.

Obvod hlavy se nastavuje pomocí posuvného mechanismu.

U modelů BG02 je rozšířené zorné pole oproti modelům BG03.