Sportovní brýle

Jste aktivní sportovec, který se snaží pečovat o své zdraví ve všech směrech? Nezapomeňte věnovat pozornost i svému zraku - a právě na to vám nejlépe poslouží speciálně upravené sportovní brýle od SAGITTY.


Športové okuliare Speciálně upravené sportovní brýle vám nabízejí ochranu při nejrůznějších sportech a ve všech ročních obdobích. Využít je můžete při trekingu ve vysokohorských oblastech, kde je nebezpečí poškození zraku ještě vyšší než obvykle.

Také při sportech, jako jsou běh, cyklistika či jízda na koni, kde potřebujete maximální komfort, ale vhodné jsou např. i při golfu nebo vodních sportech, takže opravdu téměř v každé oblasti outdoorových sportů.

Čím jsou sportovní brýle výjimečné?

Športové okuliare SagittaNa prvním místě samozřejmě stojí to, že při outdoorových sportech chrání sportovní brýle vaše oči proti slunečnímu záření, konkrétněji proti škodlivému UV záření ze slunce, jehož nadměrné množství vážně poškozuje zrak. Mají vysoký UV filtr, a tak propouští pouze minimum UV paprsků. Také zabraňují tomu, aby vás slunce oslepovalo a snižovalo tak vaši bezpečnost, především při sportech, jako jsou např. cyklistika nebo jezdectví, kde se musíte soustředit maximálně.

 

 

Športové okuliare na cyklistiku

Sportovní brýle jsou však unikátní i svým designem - ten zajišťuje, abyste se během vašich sportovních aktivit cítili co nejpohodlněji.

Nejdůležitější je protiskluzový rám na těchto brýlích, díky kterému se nebudete muset bát, že vám sportovní brýle při jízdě sklouzávají a rozbijí se. Pokud by přece jen tento rám selhal, sportovní brýle obsahují i nerozbitná sklíčka, takže se opravdu nemáte v tomto směru čeho bát.

Tak jako i jiný druh speciálních slunečních brýlí - sluneční brýle pro řidiče, tak i sportovní brýle mají posíleny vlastnosti v oblasti polarizačního efektu a upravena jsou také barevná provedení jejich sklíček. Barva sklíček je důležitá proto, aby nezkreslovala důležité signalizační barvy, se kterými se můžete během sportování setkat, a polarizační efekt využijete zejména v zimních měsících, kdy je nejnepříjemnější součástí sportování to, že se sluneční paprsky odrážejí přímo do vašich očí od mokré či zasněžené vozovky.