FREELUX Compens - Harmonie pohledu

Multifokální brýlové čočky FREELUX® Compens+

Harmonie pohledu na každou vzdálenost. Jsou vyráběny 3D technologií FREE FORM.

Pro zvládnutí denních úkolů, ať už v práci nebo doma, jsme podrobováni neustálé komunikaci v různém prostoru při požadavku dosažení stanoveného časového rozvrhu. Jednání v kanceláři, obsluha výrobních zařízení, jízda autem v jakémkoli počasí jsou činnosti, při kterých se vyžaduje maximální soustředění v zájmu dosažení správného výsledku, ale i bezpečnosti. Sport, relax, hobby jsou činnosti, které by měly přinášet pohodu a nerušený odpočinek. Pro splnění všech těchto požadavků jsou nezbytné dobré brýle zejména ve věku, pokud potřebujeme takzvané dvojbrýle, tedy na čtení a do dálky.

Multifokální brýlová skla FREELUX® Compens+ přinášejí harmonické vidění na všechny vzdálenosti díky 3D technologii FREE FORM, která zvětšuje zorné pole brýlových čoček o 30 % oproti standardním multifokálním sklům.

Paleta ztenčení plastových materiálů brýlových skel FREELUX® Compens + nás neomezuje při výběru brýlové obruby podle svých představ. Svobodně se můžeme poddat módním trendům při výběru tvaru, velikosti nebo materiálu brýlové obruby. Užitné vlastnosti brýlových skel můžeme volit podle světelných požadavků, které chceme preferovat. Čiré, samozabarvovací nebo polarizační skla jsou vybaveny UV filtrem a doplněné povrchovým zušlechtěním, který dělá skla odolnějšími proti poškrábání, zvyšuje světelnou propustnost, snižuje světelné odrazy a eliminuje usedání prachových a mastných částic, čímž dělá skla čistší.

Výběr materiálů

FREELUX® Compens+ – čirý

Plastový materiál s možností výběru různého indexu tloušťky skel. Materiál je možné obarvit dle vzorníku.

FREELUX® Compens+ TRANSITIONS®

Samozabarvovací brýlová čočka. Přináší univerzální uživatelský komfort a pocit jistoty při nošení jak v interiéru, tak v exteriéru. Automatická adaptace zabarvení do hněda nebo šeda podle intenzity slunečního svitu.

FREELUX® Compens+ DRIVEWEAR®

Materiál v kombinaci polarizační a fototropní (samozabarvovací) funkce. Tmavne na venkovním světle i za sklem automobilu. Intenzitu zabarvení a kontrast přizpůsobuje intenzitě slunečního svitu.

FREELUX® Compens+ POLAREX®

Materiál vybavený polarizačním filtrem, který účinně redukuje koncentrované oslnění z ploch, jako např. vodní a zasněžené plochy. Mají trvalé zabarvení, jsou vhodné do exponovaného slunečního prostředí.