Jaká multifokální dioptrická skla jsou pro mě nejlepší?

Jaký multifokál je pro mě nejlepší?

 

Rada FREELUX® nabízí 3 druhy multifokálních čoček, z nichž si podle vašich parametrů můžete vybrat:

 

FREELUX® EVIDENSiQ patří mezi nejvyšší řadu multifokálních čoček vyráběných na Slovensku. Optický design akceptuje ergonomické a anatomické detaily každého jedince. Ocení ho lidé, kteří si uvědomují hodnotu kvalitního vidění bez omezení. Jeho výsadou je INDIVIDUALIZACE, která vyhlazuje optické zobrazení v jakémkoli prostoru.

IDIVIDUALIZACE - kromě běžných údajů, jako jsou vaše dioptrie, umíme zohlednit a vyrobit brýlové čočky, které budou akceptovat polohu rámu na vaší tváři, váš obličej a prostor, v jakém se budete pohybovat. Ať už máte věk do 40 nebo více, vaše individuální brýle originálně přizpůsobíme jen pro vás.

 

FREELUX® Compens+ vám umí zajistit optimalizovaný pohled do dálky, široké zorné pole na čtení, a právě proto je vhodný pro všechny dynamické lidi, kteří preferují pohyb venku s možností kvalitního čtení.

 

FREELUX® OPERATOR doporučujeme pro zvýšení komfortu v interiéru, doma, u počítače, při manuálních pracích a při čtení. Čočky s názvem OPERATOR vám umožní účinné a plynulé vidění do 4 metrů.