Společnost Sagitta

Historie od roku 1991

Společnost SAGITTA Ltd.,  spol. s r.o. je lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti distribuce brýlových obrub, slunečních obrub a speciálních pomůcek pro slabozraké a nevidomé. Historie sahá až do roku 1991 a patřila vůbec k prvním česko-slovenským společnostem, které se věnovaly dovozu zahraničních značek výrobců slunečních brýlí, brýlových obrub a doplňkového optického zboží do České a Slovenské republiky.

Dodávanými produkty pokrývá téměř 30 % českého a 20% slovenského trhu. Toto dokazuje serióznost  a kvalita služeb společnosti Sagitta a vysokou úroveň spolupráce v rámci partnerských vztahů. Cílem společnosti do budoucna je neustálé zkvalitňování produktů, obchodních aktivit a zlepšování služeb pro zákazníky v Česku, Slovensku a v Polsku.

Naše vize: S námi uvidíte svět lépe

Sagitta nabízí širokou paletu brýlových obrub a slunečních brýlí světoznámých a renomovaných značek. Naše korekční brýlové obruby a sluneční brýle představují trend, styl a kvalitu a svým designem uspokojí i nejnáročnější zákazníky.
Zastupujeme renomované značky ze světa módy a designu. Nositelé korekčních obrub a slunečních brýlí značek jako je například JOOP !, Jaguar,  LACOSTE, Victoria Beckham , ELLE, ESPRIT, HIS, Calvin Klein, patří ke spokojeným zákazníkům, kterým záleží na módě, stylu, eleganci a komfortu nošení brýlí.

Pro titanové obruby světoznámých značek Blackfin, Minamoto nebo CHARMANT je typické precizní zpracování detailů, dokonalá kvalita a průkopnická práce při zavádění titanových rámů do běžné optické praxe. Antikorozní a antialergické vlastnosti jsou u titanových rámů samozřejmostí.