O značce

Historie Blackfin začala v roce 1971 v Agordu, krásném horském Italském městě.

Největším zdrojem inspirace jsou krásy Dolomit, které město obklopují. I přesto, že majitelé Blackfin sledují nejmodernější trendy, nikdy nechtějí ztratit kontakt se svými kořeny. Kdyby se tak stalo, zradili bych sebe i svou představu o tom, co Made-in-Italy skutečně znamená.

Předností Blacfkin je  – „Neomadeinitaly“- to znamená, že jsou všechny procesy výroby v jednom státě a i městě, na což jsou majitelé značky oprávněně hrdí. Existuje velké množství italských firem, ale jen malá část z nich má celý proces výroby v Itálii.

Tento nový koncept pečuje nejen o výrobu produktu samotného, ale také o lidi, kteří produkt vyrábějí, přičemž vzdává nejhlubší poctu italské dokonalosti. Koncept neomadeinitaly také ztělesňuje inovativní způsob myšlení a práce. Je to přístup, který se zrodil z vášně, oddanosti, respektu, péče o zaměstnance a jejich pracovní prostředí.

Obruby BLACKFIN jsou vyrobené v 53 výrobních krocích – od náčrtu až po prototyp. Každá obruba BLACKFIN je navržena a vyrobena přímo v Itálii. Jedná se o přímou a strategickou volbu, abychom mohli řídit všechny výrobní etapy, vyrábět v reálném čase a sledovat veškerou péči, která je potřeba. Aby každý zjistil pravý význam slova KVALITA.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA STRÁNKÁCH:

Obruby Blackfin koupíte u našich obchodních parterů