O značce

Značka Skaga  známá svou švédskou tradiční, autentickou a opravdovou estetikou a řemeslným zpracováním s historií, která začala již v roce 1948.

Pochází ze Smålandu mezi jiskřivými jezery a hlubokými lesy. Díky své kvalifikované a opravdové řemeslné zručnosti Skaga navrhuje, vyvíjí a občas vyrábí obruby brýlí v Jönköpingu již 70 let. Skaga má autentické dědictví, dlouhou designovou tradici a historii, které může konkurovat jen málo značek.

Skaga našla klasický a nadčasový způsob, jak vyvážit kvalitu s funkcí a designem, a neustále se snaží být v popředí jak z hlediska vysoké kvality, tak designu. Díky tomu se Skaga stala přední značkou ve Skandinávii. Skaga se také může pyšnit tím, že je jedinou švédskou společností vyrábějící brýle, která získala titul Royal Warrant Holder. Po desetiletí se tato značka kvality stala příznačnou pro značky švédský design a je prestižním titulem, který nesete se ctí.

Kolekce brýlí má čistý a elegantní design, který přitahuje uvědomělého zákazníka, který chce vyzařovat jedinečný výraz a posílit svou identitu a osobnost. Princ Sigvard Bernadotte je jedním z mnoha slavných švédských návrhářů, kteří se značce vtiskli a navrhovali obroučky brýlí Skaga již mnoho let. Spolu s dalšími designéry, kteří sdíleli jeho vášeň pro  kvalitu a promyšlené detaily, vytvořili kolekce brýlí s povrchovou úpravou elegantního skandinávského designu se současným výrazem.

Obruby Skaga koupíte u našich obchodních parterů