BIRELL BIKEFEST 2024

4. 6. 2024

Tradice jsou od toho, aby se dodržovaly. Jelikož tohle pravidlo ctíme, tradičně jsme se zúčastnili 31.5.-2.6. největšího cyklistického festivalu na Slovensku – BIRELL BIKEFEST.

Jednalo se už o 14. ročník, který se konal ve Freeride Bikeparku Kálnica nedaleko Nového Mesta nad Váhom.

BIKEFEST každoročně přitahuje všechny cyklistické nadšence, milovníky adrenalinu a zábavy. Soutěžilo se ve více jak deseti různých disciplínách od horské cyklistiky po freestyle a na své si samozřejmě přišli i ti nejmenší z nás v dětských soutěžích.

Ve vystavovatelské zóně byla možnost otestovat si různé druhy cyklistických kol od horských po elektrické, k těm jsou ale vždy potřeba i kvalitní brýle a přilba, a právě to jste mohli najít a vyzkoušet na našem stánku RUDY PROJECT.

Věříme, že Vám naši obchodní zástupci předali veškeré potřebné informace o funkcích a výhodách značky Rudy Project a Vaše budoucí vybírání nových cyklistických brýlí bude mnohem jednodušší!

Speciální poděkování patří jako vždy těm, kteří již brýle či přilbu Rudy Project vlastní a pravidelně nás na této akci navštěvují a sdílí s námi jejich zkušenosti a pozitivní feedback!

Děkujeme a už se těšíme na další ročník v Bikeparku Kálnica!

Press Room

VÍCE Z PRESS ROOM

SAGITTA KARAVAN TOUR 2024

Po kratší odmlce jsme se tento rok rozhodli znovu uspořádat akci Karavan TOUR po Slovensku a zpříjemnit si tak začátek léta. Potkat jsme se mohli v kempech v městech Senec, […]

TOP OPTA 2024

Po vítězství v minulém ročníku soutěže TOP OPTA s kapesní kamerovou lupou Saglook 3,5″, jsme se rozhodli opět zúčastnit. Tentokrát jsme soutěžili se čtecím zařízením OrCam Read v kategorii technologie […]

OPTA BRNO 2024

Máme za sebou další úspěšný ročník veletrhu OPTA. Tento veletrh, který se specializuje na optické a oftalmologické vybavení, přilákal jako každý rok mnoho odborníků a vystavovatelů z celého světa. Mezi […]