OPTA BRNO 2024

11. 3. 2024

Máme za sebou další úspěšný ročník veletrhu OPTA. Tento veletrh, který se specializuje na optické a oftalmologické vybavení, přilákal jako každý rok mnoho odborníků a vystavovatelů z celého světa. Mezi nimi jsme samozřejmě nechyběli a prezentovali jsme velké množství našich novinek ze sortimentu korekčních i slunečních obrub pro sezónu jaro/léto 2024.

Tyto novinky byly vytvořeny s ohledem na nejnovější trendy v oblasti módy a designu a byly velmi dobře přijaty mezi návštěvníky veletrhu.

Prezentace zahrnovala i zbrusu nově zařazené značky v našem portfoliu – Ted Baker, DKNY, Donna Karan, Morgan, Flair a Paw Patrol neboli Tlapková patrola.

Neprezentovali jsme pouze novinky brýlí, ale také čoček, které vyrábí a také je představila Sagitta Bratislava. Všechny tyto čočky jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální vidění a pohodlí pro naše zákazníky.

Součástí prezentace byly jako vždy i lupy a pomůcky pro nevidomé a slabozraké. Tyto pomůcky pomáhají lidem s omezeným zrakem při každodenních činnostech, jako je třeba čtení nebo psaní a výrazně zlepšují kvalitu jejich života.

V soutěži TOP OPTA 2024 získalo námi vystavované zařízení ORCAM READ první místo. Soutěžní komise složená z odborníků ocenila toto zařízení jako nejlepší exponát v kategorii technologie v oční optice.

Chtěli bychom poděkovat všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili veletrhu a přišli navštívit náš stánek. Jako vždy nám bylo potěšením se s Vámi osobně setkat a představit Vám všechny novinky. Věříme, že jsme Vám poskytli všechny informace, zodpověděli veškeré dotazy a odcházeli jste spokojeni.

Děkujeme také všem zákazníkům, kteří se v pátek zúčastnili naší tradiční Davidoff párty v hotelu Quality Brno, se kterými jsme si užili nezapomenutelný večer plný dobrého jídla, pití a tance.

Věříme, že se opět setkáme na příštím ročníku.

Press Room

VÍCE Z PRESS ROOM

TOP OPTA 2024

Po vítězství v minulém ročníku soutěže TOP OPTA s kapesní kamerovou lupou Saglook 3,5″, jsme se rozhodli opět zúčastnit. Tentokrát jsme soutěžili se čtecím zařízením OrCam Read v kategorii technologie […]

OPTI 2024

Po třech úspěšných dnech na veletrhu bychom rádi poděkovali Vám všem, kteří jste se veletrhu zúčastnili. Díky vám se veletrh OPTI stal jedinečným zážitkem! Již nyní si můžete poznamenat termín […]

TOUR DE SUN 2023

Ve dnech od 9. 10. do 18. 10.2023 již tradičně proběhla TOUR DE SUN. Vám všem, kteří jste nás navštívili v jednotlivých městech v České republice, bychom rádi poděkovali za […]