Birell BikeFest Kálnica 2023

15. 6. 2023

Již tradičně jsme měli příležitost prezentovat naši sportovní značku Rudy Project na prestižním cyklo festivalu Birell BikeFest 2023, který se konal od 2. do 4. června 2023 v malebné lokalitě Kálnica na Slovensku.

Birell BikeFest je největší cyklo festival na Slovensku, který každoročně přitahuje tisíce nadšených cyklistů a fanoušků z celého regionu. Tento festival je známý svou pestrou paletou cyklistických aktivit, soutěží a exhibicí, a proto jsme byli velmi potěšeni, že jsme měli možnost se zúčastnit a představit značku Rudy Project na takové prestižní události.

Naši zástupci byli připraveni odpovědět na všechny otázky a poradit návštěvníkům s výběrem zboží. Měli jsme také speciální akce, které umožnily návštěvníkům získat exkluzivní slevy na naše produkty. Každý, kdo se zastavil u našeho stánku, mohl si vyzkoušet naše brýle a přilby a získat podrobné informace o jejich funkcích a výhodách.

Jsme nadšeni, že jsme měli možnost být součástí Birell BikeFestu v Kalnici. Bylo to pro nás skvělé setkání s vášnivými cyklisty a příležitost sdílet s vámi naši lásku ke cyklistice. Naše prezentace byla velmi úspěšná a věříme, že jsme zanechali trvalý dojem na všechny, kteří navštívili náš stánek. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a přišli nás navštívit. Těšíme se na další podobné události a možnost opět se setkat s vámi na cestách cyklistiky.

Press Room

VÍCE Z PRESS ROOM

RUSSELL CROWE nosí BLACKFIN

Během léta plného koncertů, okázalosti a filmových festivalů zvolil oscarový herec Russell Crowe jedinečný styl. Crowe, známý svými výraznými rolemi v úspěšných filmech jako „Gladiátor“ a „Čistá duše“, nás nepřestává […]

OPTA BRNO 2023

V minulém týdnu se na brněnském výstavišti konal jedinečný veletrh OPTA Brno 2023. Tento veletrh, který se specializuje na optické a oftalmologické vybavení, přilákal mnoho odborníků a vystavovatelů z celého […]