OPTA BRNO 2023

7. 3. 2023

V minulém týdnu se na brněnském výstavišti konal jedinečný veletrh OPTA Brno 2023. Tento veletrh, který se specializuje na optické a oftalmologické vybavení, přilákal mnoho odborníků a vystavovatelů z celého světa. Mezi nimi jsme samozřejmě jako jako vystavovatel nemohli chybět a představili jsme své novinky slunečních a korekčních obrub pro sezónu jaro/léto 2023.

Nevystavovali jsme pouze novinky slunečních a korekčních obrub, ale také novinky v oblasti čoček, které vyrábí Sagitta Bratislava. Tyto čočky jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality a jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální vidění a pohodlí pro naše zákazníky.

Naši zákazníci mohli na našem stánku také vidět lupy a pomůcky pro nevidomé a slabozraké, které jsou určeny k zlepšení kvality jejich života. Tyto pomůcky jsou navrženy tak, aby pomohly lidem s omezeným zrakem při každodenních činnostech, jako je čtení, psaní nebo jiné aktivity, které jsou pro ně obtížné.

SAGITTA Ltd. spol. s r.o. je jednou z předních firem v oboru optického vybavení a již tradičně se účastní tohoto významného veletrhu. Letos nebyla výjimkou a Sagitta představila své nejnovější produkty v oblasti slunečních a korekčních obrub. Tyto novinky byly vytvořeny s ohledem na nejnovější trendy v oblasti módy a designu a byly velmi dobře přijaty mezi návštěvníky veletrhu.

Jako zpětnou vazbu k tomuto úspěšnému veletrhu bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili veletrhu a přišli navštívit i náš stánek. Bylo nám potěšením se s vámi setkat, diskutovat o našich produktech a představit vám novinky. Rádi jsme vám poskytli informace, které jste potřebovali, a doufáme, že jste od nás odcházeli spokojeni.

Pro zákazníky jsme v pátek připravili tradiční Davidoff párty v hotelu Quality Hotel Brno Exhibition a společně jsme si užili nezapomenutelný večer.

Věříme, že se opět setkáme i na příštím ročníku.

Press Room

VÍCE Z PRESS ROOM

OPTI MNICHOV 2023

13.1.-15.1. jsme se jako již tradičně zúčastnili mezinárodního odborného veletrhu trendů v optice – OPTI Mnichov. Rádi bychom všem, co se k nám přidali poděkovali, novinky pro Vás už máme […]

TOUR DE SUN 2022

Dne 3. 10. -12. 10.2022 proběhla již tradiční TOUR DE SUN. Jsme rádi, že jste přijali naše pozvání na prezentace korekčních brýlových obrub a slunečních brýlí pro sezónu 2023 a […]