OPTA BRNO 2023

7. 3. 2023

V minulém týdnu se na brněnském výstavišti konal jedinečný veletrh OPTA Brno 2023. Tento veletrh, který se specializuje na optické a oftalmologické vybavení, přilákal mnoho odborníků a vystavovatelů z celého světa. Mezi nimi jsme samozřejmě jako jako vystavovatel nemohli chybět a představili jsme své novinky slunečních a korekčních obrub pro sezónu jaro/léto 2023.

Nevystavovali jsme pouze novinky slunečních a korekčních obrub, ale také novinky v oblasti čoček, které vyrábí Sagitta Bratislava. Tyto čočky jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality a jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální vidění a pohodlí pro naše zákazníky.

Naši zákazníci mohli na našem stánku také vidět lupy a pomůcky pro nevidomé a slabozraké, které jsou určeny k zlepšení kvality jejich života. Tyto pomůcky jsou navrženy tak, aby pomohly lidem s omezeným zrakem při každodenních činnostech, jako je čtení, psaní nebo jiné aktivity, které jsou pro ně obtížné.

V soutěži TOP OPTA 2023 získala naše kapesní kamerová lupa SagLook 3,5″ – 1. místo. Soutěžní komise složená z odborníků ocenila lupu v kategorii Kvalitní vidění pro všechny generace jako nejlepší exponát výstavy: https://www.bvv.cz/opta/top-opta/ .

SAGITTA Ltd. spol. s r.o. je jednou z předních firem v oboru optického vybavení a již tradičně se účastní tohoto významného veletrhu. Letos nebyla výjimkou a Sagitta představila své nejnovější produkty v oblasti slunečních a korekčních obrub. Tyto novinky byly vytvořeny s ohledem na nejnovější trendy v oblasti módy a designu a byly velmi dobře přijaty mezi návštěvníky veletrhu.

Jako zpětnou vazbu k tomuto úspěšnému veletrhu bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili veletrhu a přišli navštívit i náš stánek. Bylo nám potěšením se s vámi setkat, diskutovat o našich produktech a představit vám novinky. Rádi jsme vám poskytli informace, které jste potřebovali, a doufáme, že jste od nás odcházeli spokojeni.

Pro zákazníky jsme v pátek připravili tradiční Davidoff párty v hotelu Quality Hotel Brno Exhibition a společně jsme si užili nezapomenutelný večer.

Věříme, že se opět setkáme i na příštím ročníku.

Press Room

VÍCE Z PRESS ROOM

SAGITTA KARAVAN TOUR 2024

Po kratší odmlce jsme se tento rok rozhodli znovu uspořádat akci Karavan TOUR po Slovensku a zpříjemnit si tak začátek léta. Potkat jsme se mohli v kempech v městech Senec, […]

BIRELL BIKEFEST 2024

Tradice jsou od toho, aby se dodržovaly. Jelikož tohle pravidlo ctíme, tradičně jsme se zúčastnili 31.5.-2.6. největšího cyklistického festivalu na Slovensku – BIRELL BIKEFEST. Jednalo se už o 14. ročník, […]

TOP OPTA 2024

Po vítězství v minulém ročníku soutěže TOP OPTA s kapesní kamerovou lupou Saglook 3,5″, jsme se rozhodli opět zúčastnit. Tentokrát jsme soutěžili se čtecím zařízením OrCam Read v kategorii technologie […]